| Myrunaa a întrebat:

Care este animalul ideal pentru companie LA APARTAMENT?

6 răspunsuri:
| iulikka a răspuns:

Un peste

| AdelinaC a răspuns:

Un papagal, dar acum depinde si de tine ceea ce iti place.Din cate vad in ziua de qazi toata lumea e obsedata de caini, deci iti poti lua o potaie...

| uNNe a răspuns:

Pisica am si eu sau cainele dar cainele necesita iesiri afarabig grin deci pisicabig grin Fundita?big grinD te rogg

| Razvan94 a răspuns:

Caine, nu prea mare (cocker e perfect)

| ζøvع a răspuns:

Pentru mine animalul ideal e cainele in orice ce fel de problema...nici dakavreaw nu pot sa iti zic altcv...stiu ca ii grew sa cresti un caine la apartament, da ne obisnuim noi, asa-i?!

| Georgy090 a răspuns:

O pisica sau un catel michappy