| BellaVedeta a întrebat:

Daca a-ti crea un concurs (genul:Romanii au talent, Next Star etc.) cum ar fi?

Spune-ti-mi numele concursului si despre ce

Răspuns Câştigător
| RockyVedeta a răspuns:

Talent Show va fi numele concursului creat de mine. Aici fiecare copil isi va arata talentul!

3 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Acvaristii stiu.Sunt acvarist si asta ar fi motivul.Glumesc,dar sunt acvarist.

| EmoPikachu a răspuns:

Pai ar fi vorba de un concurs in care sa canta doar rock si metal si care canta cel mai bine castiga. S-ar numi Loud and Hard

| CLAUDYA2000 a răspuns:

Un concurs de recitat poezia Luceafarul. Vreau sa vad daca copii au ambitie in ei. Firesc vom da si cadouri scumpe. laughing)