| Lor3naXD a întrebat:

Daca ati putea avea un animal de companie ce ati alege si ce nume i-ati pune?

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Caine.
Ricky.

23 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

As lua un catel si numele ii pun depinde cum il personalizeaza

| maryana5 a răspuns:

Caine huscky - max love struck
xoxo, mary day dreaming

| Ianaaable a răspuns:

Eu am deja vreo 4animale de companie...si le-am pus numele in functie de pesonalitatehappy

leonardk
| leonardk a răspuns:

O veverita mi-ar placea. Numele...ramane de vazut.

Răspuns utilizator avertizat
| gabitza05 a răspuns:

Papagal-Coco

| Orannginna a răspuns:

Eu am deja o catelusa, se numeste Betty... mie nu mi-a placut insa mama a insistat pana n'am mai avut ce face...asa ca a ramas Betty. Bineinteles ca eu o strig altfel, de la bettyna am ajuns la tina si astfel in timp, catelusa mea a ajuns sa'mi raspunda la acest pseudonim. Pe langa ea, eu mi'as mai lua si un hamster :X... daca ar fi femela probabil ca ar chema'o Shaho iar daca ar fi mascul Mowes happy

| DoomNEzeu a răspuns:

Ursu..asa il cheama pe ciobanescul meu dragut

| Ruxyana a răspuns:

Eu am o catea pichinezahee hee..si am numito tamachilaughing:X:X

| pepenerosu a răspuns:

Pisica...numele..aah niciodata nu am avut inspiratie.Pe pisoiul meu il cheama Pisuhappy

| eek a răspuns:

Un saint bernard sau un bulldog englez si l ar chema Maxbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un cutzu, Bichon Maltes:XX:X:X
I`as pune nume Kiki!:Xlove struck:X.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar un animal de companie?
Nu imi convine... vreau mai multeee happy
xoxo
by zui

| Kandy a răspuns:

As vrea un catel pe care l-as numi Pupicellove strucklove strucklove struck
si un motan caruia sa-i spun Motosellove strucklove strucklove struck

| marie a răspuns:

Ah...Imi place shar-pei. L-as numi Wrinkle:X...inseamna rid, vezi poza shar-pei si o sa vezi cum e micut.

P. S. :Nu are riduritongue

by M3Ll@nYG&! RlL

| gabitul a răspuns:

O anaconda Indoneziana ..ciudat ele nu cres mai mari decad 30 cm...In privinta numeluibig grinudulaughing

| Div_2769 a răspuns:

Momentan am un motanel pe care il cheama "Motanel"laughing, un iepuras pe care il cheama "Tedi"(nu stiu daca e animal de companie insa eu asa il tratez) si mi-as mai dori o pereche de papagali, mascul si femela la care insa nu m-am gandit la nume.

| clausisme a răspuns:

Peste-Bazu

| IonutN1 a răspuns:

Un catel cu numele labush

| destinity a răspuns:

Perus galben-verde:X:X:Xl-ar chema Paco

| camavla a răspuns:

Ca animal de companie as alege un catelus pekinez si l-as boteza "Miky"!

| crisprecup a răspuns:

Catel setter irlandez = CORA

| topaciune a răspuns:

O pisica grasa si pufoasa pe nume Puffy happy