| SandraMikyZu a întrebat:

Dau fundita... deci vreau sa imi iau un yorkshire terrier baiat.si nu stiu ce nume sa ii pun, vreau ceva japonez...si nu vreau chestia aia cu nume de la a la z.va rog ajutati-ma.

1 răspuns:
| YumeHime0 a răspuns:

Pai, avand in vedere ca probabil nu vreai cine stie ce nume lung, uite cateva care imi plac mie:
Nyappy (fericit), Kage (umbra), Ren (lotus), Shouta (a zbura), Rei (clopotel sau iubit), Kanon (sunetul florilor), Tora (tigru), Yuki/ Yuuki (zapada) sau pur si simplu Inu (caine).