| ramona_5587 a întrebat:

De ani de zile imi doresc un catelus de talie mica(bichon maltese, sau chiuaua sau caniche etc) dar nu gasesc la pret mai convenabil...toate au peste 200 de euro...Stiti vreun loc sau site unde sunt mai ieftini?

Răspuns Câştigător
| Ancutsa a răspuns:

Ai gasit sa-ti iei catel pana la urma? Cunosc eu pe cineva din Bucuresti care are multi catei de rasa si ii vinde destul de ieftin, nu e problema daca e din Bucuresti sau tu esti din alta parte [ probabil ] vedeti voi cum lamuriti lucrurile astea.Eu mi-am luat un bichon tot de la ea love struck are 1 an si cateva luni. E foarte cuminte si istetz love struck. Daca totusi mai doresti, da-mi un mesaj privat si iti voi da id-ul fetei :*.
Succes! >big grin

4 răspunsuri:
| Sasha_3991 a răspuns:

Dut-e la un crescator
eu de acolo mi-am luat yorshireulhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu imi doresc un caine pichinez

| BuBuLyNa a răspuns:

Astea sunt preturile in Romania mai ieftin cred ca nu gasesti! ca sunt de rasa si nu gasesti ieftini nici unde cred!

| ooaannaa a răspuns:

Ancutssa poti sa-mi dai si mie idul fetii din bucuresti.Si eu imi doresc foarte mult un bishon.si parintii mei nu vor sa-mi cumpere...in fiecare zi ma uit pe net de ceva mai ieftin:-