| Andreea_prisacaru_1977 a întrebat:

De cateva zile motanul meu nu bea apa, ii lacrimeaza un ochi, se misca greu, stranuta rar, doarme foarte mult si manca rar, iar daca il pun intr-o pozitie ramane asa fara a se putea misca. Am incercat sa ii dau in amoxiplus dar nu am ajut succes pentru ca a salivat continuu timp de cinci minute.crying( P.S. Scuze pentru categorie.

Răspuns Câştigător
| Lizzu a răspuns:

Cel mai probabil e racit. sad a tras curent pe partea cu ochisorul care-i lacrimeaza. Du-l la veterinar, asa am fost si eu cu a mea si i-a trecut.
Ii vor face un vaccin sau vor da pastile.
Nu lasa timpul sa treaca, pisicile sunt sensibile. Nu-i va trece de la sine.

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Mergi cu ea la medicul veternar să îi facă injectabil.

| KidaK a răspuns:

Nu mai sta, du-l la veterinar, problema se poate agrava si nu cred ca ai vrea asa ceva. Succes!