| ♣ Ma®®yE [;x] a întrebat:

De ce costa atat de mult o oglinda?

9 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Nu costa mult, te asigur eu...imi dai mie comanda de ce anume vrei, si te servesc ieftin de tot...pe stoc am oglinzi de mercedes clasa e, bmw seria 5 si o dacia logan... ah, si peste o saptamana voi avea si de la audi a6, ca vine si vecinu de la 2 acasa laughing

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca o oglinda de calitate se face prin precipitarea argintului pe un suport, proces scump si de mare finete. Exista si oglinzi ieftine, de calitate mai putin buna.

eileen
| eileen a răspuns:

Depinde de unde o cumperi, cat de mare este. poti folosi oglinzile masinilor parcate daca nu ai banihee hee

| Zoombe3 a răspuns:

Eu am dat 30 de lei pe una de 100/50, mi s-a parut chiar foarte ieftina.

| mioara a răspuns:

Sa vezi cat de frumos te vezi in ea

| dulshe a răspuns:

Pt k omul nu poate trai fara ea
mereu trebuie sa se uite in oglinda ori unde sar afla
la baie, in camera, intr-un loc public
PESTE TOT

| vololo a răspuns:

Ca sa te vezi mai bine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data intrebi ca de ce nu iti place ce vezi in oglinda apoi ca de ce e asa scumpathinking
Mi se pare mie sau sunt intrebari cam la misto?tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara una mai ieftina.