| robby212 a întrebat:

De unde pot cumpara o chitara adevarata nu de jucarie?

Răspuns Câştigător
| odudăcoaptă a răspuns:

Am eu un prieten care vinde da-mi un mesaj si iti voi da adresa lui de mass sa discutati funda

5 răspunsuri:
| PralineFine11 a răspuns:

Sunt la Carrefour.

| DeepInDarkness a răspuns:

Din Carrefour

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu mi-am luat chitara acum 2 luni. Mi-am luat-o de la magazinul muzica din bucuresti undeva pe Lipscani.Am dat pe ea 4 milioane jumate cu tot cu husa buna prin care nu intra apa, aparat de acordat chitara si cu pana.Iti dau si adresa completa a magazinului din bucuresti: Calea Victoriei 41-43, Bucuresti sectorul 1. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti si prin mall`uri... depinde din ce oras esti. trebuie sa existe un magazin de instrumente muzicale

| ChrisInFamous a răspuns:

Eu iti recomand acest site http://www.allegromusic.ro/chitare-acustice/871-c-giant-acustic-set.html
269 lei este convenabil :d

Funda?