| Parker_Tavytza_1999 a întrebat:

Heii...Buna seara! Stie cineva de unde pot cumpara o chitara "de jucarie" pentru jocuri video sau pentru calculator? Astept raspuns serios si adevarat. Dau funda

1 răspuns:
| AlexissAlexiss a răspuns:

In Media Galaxy gasesti chitara "de jucarie" pentru Wii, Ps 2, 3 nu exista asea ceva pentru calculator! Iar aceasta chitara de jucarie sa foloseste pe Wii respectiv Ps 2, 3 numai pentru anumite jocuri! Astept Funda! Iar daca vrei o chitara de jucarie sa canti prin casa du-te in Noriel, 85 Ron pretul am cumparat una acum 4 zile pentru ziua verisoarei mele de 10 ani!