| Princessee a întrebat:

De unde pot cumpara un bichon frise la un pret mai mic? sunt foarte scumpi pe sit-uri si nici nu am prea multa incredere in ce e pe net.

6 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Pune anunturi ca doresti un pui de bichon. Poate sunt stapani care doresc sa dea puii. Dar daca mama ta nu te lasa, crezi ca e intelept sa il iei?

| Princessee explică:

Psiholoaga, o conving eu pe mama dar vreau sa vada ca sunt informata si am stabilit pana si de unde il iau!

| JackieSue a răspuns:

Bichon vreau si eu... da oricum fie ca. s de pe net sau in pet shop .tot scumpi(ca pret) raman big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu un pui de bichon...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu un bichon frise pui mic:X... daca ma poate ajuta cineva sa ma contacteze la adresa "voi_avea_inima_ta@yahoo.com"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, daca iti doresti un bichon ca si in cazul meu atunci ai putea sa-ti strangi alocatia lunar daca esti singura doar cu mama ta fara sa ai tata sau sora, frate atunci alolcatia ta se mareste la 80 ron parca, daca esti singura la parinti sa ai tata si mama fara frate sau sora atunci alocatia se mareste la 65 de ron, daca ai ambii parinti plus un frate sau o sora atunci alocatia se mareste la 60 ron dar daca ai mai multi frati si surori atunci alocatia se mareste la 85 ron, ei bine daca o vei strange lunar ai putea sa-ti cumperi unul de rasa pura direct din magazin, am auzit ca la real au bichoni la 4 milioane dar nu stiu daca e asa, in orice caz strangeti alocatia, arata-i mamei tale ca esti responsabila, ca iubesti aceasta rasa, si arata-i cat de mult o iubesti si pe mama ta si imploro sa iti cumpere ca din moment ce poate iti vei lua catelul din alocatia ta ea nu trebuie sa puna nici un ban. Spor la treaba! pup:*:*