| Ballet a întrebat:

De unde pot lua coduri clubpenguin nefolosite? sau de unde pot cumpara jucarie cu cod in romania? astept raspunshappy

Răspuns Câştigător
| Raduhh a răspuns:

Uite sunt bun cu tine iti dau un site cu foarte multe parole clubpenguin dar nu toate merg si apropo sa nu faci ''copiati'' sa scrii cu mina la parole ...http://konturi.ro/parole/clubpenguin.com/

| alexandra2003 a răspuns (pentru Raduhh):

Da e vechi de un miliard de ani

4 răspunsuri:
| Andre a răspuns:

Hey uite am 10000 de conturi pe TPU daca vrei ti le dau pe toate ia id meu stela_stela_cool @yahoo.com vorbim pe iddd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe net
de pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Di caca