| KellySummer a întrebat:

De unde pot lua un bichon frise, mascul, de aproximativ 2 luni, la care sa-mi dea tot ce trebuie

4 răspunsuri:
| XxDulcikaKrisyxX a răspuns:

Pai poti sa cauti pe internet anunturi gen bichon frise de vanzare sau poti sa dai un catel spre adoptie de rasa asta aia sunt gratis tongue dar de unde esti tu? poate te pot ajuta cine stie

| XxDulcikaKrisyxX a răspuns:

Salut scuze ca răspund târziu dar am fost plecata oricum m-am interesat sh am scris pe google bichon frise de vânzare Galați am dat pe primul paragraf si am observat ca puii au 2 luni si sunt vaccinati au lăsat sh un nr. de telefon dar nu-l mai știu pe de rost sa-mi spui dacă îți convine sper ca te-am ajuta love struck

| Loreen777 a răspuns:

Cauta in "Piata de la A la Z"! Vei gasi cu siguranta!big grinFunda?