| crystynutza a întrebat:

De unde pot sa fac rost de un rotwailer care cineva il da pe gratis ca stau la casa si vreau un caine, sau care ar fi cel mai eftin?big grin

4 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Poti gasi rotwailer pe gratis pe site-ul asta www.animale.ro aici sunt persoane care dau catei pe gratis sau la preturi mai mici decat la un pet-shop. Daca chiar nu gasesti atunci du-te in orasul tau la un pet-shop.Mult succes:)

| TipulVerde a răspuns:

Nu cred ca cineva iti va da un rotweiller pur si simplu gratis. Daca totusi vrei un catel cauta pe la pet-shop-uri sau cabinete veterinare de pe langa tine, caci de obicei ei stiu oameni care vor sa dea animale sau au anunturi pe acolo. De la un petshop mi-am luat eu un rotweiller, dar am dat 3 mil jumate pe el. Pardon, ea.

| all3x_1560 a răspuns:

E 15 bulioane unu happy

| sibip80 a răspuns:

70 E am eu o catelusa de 6 satamani dar stau in valcea