| ƒαηтαααα a întrebat:

Hey TPU.
Vreau sa imi comand de pe net un catel de rasa Amstaff Terrier.
Un site ceva de unde pot comanda? Dar sa fie si eftin adica pa mea nu dau pe un caine 10 milioane ceva mai eftinlaughinghappy

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Dar tu cat ai vrea sa dai? Atunci cand iti place ceva eu cred ca nu te mai uiti la bani si la pret. ok? Cred ca trebuia sa pui altfel intrebarea! spre exemplu.; Cine imi poate dona un catelus.ok? Apropo stii sau ai idee asa in mare la cat te poate. duce pe luna pentru ingrijirea unui astfel de catelus? Cred ca mai mult pretul care il dai pe el,,, mai ales la inceput! Asa ca mai gandeste te...

| ƒαηтαααα explică (pentru VadTot):

Pe mine nu ma intereseaza cat ma ajunge ingrijirea lui ok? am intrebat da? asa ca taci si inghitehappy