| anonim_4396 a întrebat:

Deci am doi bichoni maltese dar mama nu ma lasa sa-i mai pastrez. M-a pus sa fac un site cu poze, etc, dar nu prea stiu cum sa schimb URL-ul. Ma intreb daca vrea cineva un bichon? Ati putea intra pe https://sites.google.com/site/bichonelul02/

5 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Cu cat il dai?

| LaughOutLoud a răspuns:

Catelul costa 850 de lei.asa ca sigur parintii nu va dau atatia bani sa va cumparati unul.sunt extrem de scumpi. poate va intrebati de unde stiu:am intrat pe site-ul ala

| Mdiidn a răspuns:

Vreau eu catelusul. Cat costa?

| Narcis2007 a răspuns:

As fi vrut eu dar nul pot convinge pe tata...

| Skins97 a răspuns:

Da.dar nu am scris tot. oricum sunt vaccinati etc...