| Mik3Dash a întrebat:

Deci am o pereche de tenesi/tenisi si dansez pe parchet laminat, dar alunec si vreau sa aflu ce pot face in privinta asta.Nu vreau sa cumpar creme sau spray-uri, vreau ceva permanent(nu gen sa scuip pe jos si sa frec cu talpa) dar nu stiu daca se poate face ceva si de aceea postez aici! Raspunsul Bun Primeste

Răspuns Câştigător
| zahy a răspuns:

Poti sa dai cu vopsea talpa la tenesi alta solutie nu vad.

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Dai cu praf de sacaz, ca pe arcusul de vioara rolling on the floor

| victor1313 a răspuns:

Tocestei putin s-au daca esti din ilfov mergi la dechatlon cauta acolo expadrile o sa vezi aluneca