| Angel_4421 a întrebat:

Deci, sunt din jud.HDSi vreau sa imi cumpar un shih-tzu cu pretul sub 150-160euro.Este cineva in judet cine are si vinde? Eu sunt din deva. Daca e cineva care imi da un catel cu mai putin de 150 euro dau funda.Sau spuneti-mi unde in judet gasesc sau daca stiti vreo canisa in Deva.mss muult:*:*

6 răspunsuri:
| Giovanna a răspuns:

Sub 150? Si crezi ca poti sa iei si de la canisa? stii ce inseamna pret de canisa?! 500-1000 euro. Shih-tzu e peste 300 euro. Este o rasa scumpa si destul de greu de intretinut, mai ales din cauza blanitei pretentioase!

| pinkrulz1994 a răspuns:

Cu atata poate primesti o corcitura. un shih tzu costa in jur de 300-400 euro. i'm sorrystraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atentiune lume: se vor da spre adoptie cei 4 pui de pisica. Adoptia puiului este gratuita - adoptiile in noiembrie! 0720010144

Pisica-mama Maya este o pisica jucausa. Are un an si jumatate. *** * *** Intr-o cutie, de o saptamana, Maya isi hraneste cei 4 pui. Maya intra si iese prin partea laterala a cutiei. Puii sunt foarte bine ingrijiti si supravegheati, pisoii au deschis ochii.

Transport gratuit in Deva sau Simeria!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti pisica, daca se poate un pisoi mai exact, sa aiba 2 luni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adoptie gratuita pisoi DEVA pozele pisoilor http://www.publi24.ro/......86060.html

| alexia_3638 a răspuns:

Cu 150 de euro nu gasesti eu l-am cumparat cu 350 de euro dar te sfatuiesc sa nu-ti cumperi daca nu ai foarte mult timp liber