| NoOne18 a întrebat:

Chiar Canisa Premium vinde catei de rasa la 1 leu? spuneti daca ati cumparat cu 1 leu, sau daca stiti pe cineva care a cumparat cu pretul asta.winking

5 răspunsuri:
| Bøøgey a răspuns:

Te sfatuiesc sa ocolesti canisa aia.

| NoOne18 explică (pentru Bøøgey):

De ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoOne18):

Http://www.bzi.ro/......oto-336946

| Bøøgey a răspuns (pentru NoOne18):

Cand voiam sa-mi cumpar caine pierdeam ore intregi zilnic pe forumuri de animale. Peste tot aia de pe-acolo spuneau ca asta nici macar nu e canisa adevarata. Pentru a fi canisa trebuie sa elibereze caini cu pedigree. In fine, cica vindeau si caini bolnavi, cu diverse probleme. Ce trebuie tu sa retii e ca trebuie s-o ocolesti, daca vrei un caine sanatos.

| NoOne18 explică:

Sau unul asemanator(adica cu preturi foarte mici, sub 100 ron)