| Andrreeubehs a întrebat:

Demi Lovato vs Lady Gaga vs SelenaGomez!?!?! Care e mai tare?

Răspuns Câştigător
| ruxxybelle a răspuns:

Deci toate sunt dragute si frumose si talentatewinking [foarte talentate]... mie imi plac toate 3 love struck

36 răspunsuri:
| Larette a răspuns:

Asta vroiam si eu a zic, cum naiba le poti compara?

| Malvina24 a răspuns:

Demi Lovato!

| thegreatgatsby a răspuns:

Lol, ce legatura are Lady Gaga cu copilele astea?

| mymy a răspuns:

Pai lady gaga e lady gaga deci... laughing
si raman demi si selena deci clar demi love struck

| RealLife a răspuns:

Niciuna

| angel_5676 a răspuns:

Categoric Lady Gaga! cum poti sa o compari cu alea?laughing

| sweetale12 a răspuns:

Grea intrebarehee hee Selena Gomez (dar asta nu inseamna ca Lady Gaga si Demi Lovato nu sunt tari) big grin

| Streetboy a răspuns:

Selena:X

| darydemi a răspuns:

Demi lovato!

| Alina_3148 a răspuns:

Mie imi place cel mai mult Demi Lovato! :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca avem toti dreptul la o parerelaughing...parerea mea este ca nici una nu e tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady Gagalove struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate sunt talentate, dar niciuna nu este pe placul meu. Dar daca este un vs, aleg demi lovato.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato logik lol
ea al invins pe mj regele pop
si ea are o voce de... ii intrce pe toti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai tare este lady gaga si selen agomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca Lady GaGa! Crezi ca se pune Selena Gomez sau Demi Lovato cu ea? In momentul de fata a ajuns cea mai tare artista din toata lumea in domeniul muzica. Demi Lovato si Selena Gomez is nimicuri in comparatie cu ea :P www.ladygaga.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato e cea mai tare cu cea mai tare voce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iubers pe demi lovato si pe selena dar sa recunoastem nimei nu o stia pe demi sau pe selena daca n-ar fi fost la disnep chanel lady gaga e celebra pentru ca a muncit multlove struck lady gaga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cioco
mie sincea imi place demi lovato dar sa comparam sel si dem. au devenity celebre datorita desenelor animate lady gaga a muncit dar nu inseamna ca sell si dm nau muncit crea intrebare:-: on the phone

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce legatura are lady gaga cu astea? ea are 24 de ani si alea de abia 17

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate trei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu ai simtul umorului/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi si selena

| yoyodedeea a răspuns:

L gaga:X

| ✿puffa✿ a răspuns:

Pai...lady gaga:X:X:X, desi o iubesc pe selly:*

| DarinaLove a răspuns:

1.lady gaga-cea mai tare de aici,isi compune singura cantecele, are o voce super, si e talentata
2.demi lovato-voce puternica,si-o ridica foarte bine, dar a cam exagerat, vocalele ei sunt la fel ca ale lui christina aguilera.
3.selena gomez-are o voce ca un copil mic,dar are melodii frumoase, dar vocea pare editata, si ca a unui copil.si deloc buna in vocale.te rog

| troy a răspuns:

1. Selena Gomez
2. Lady Gaga
3. Demi Lovato

| raul_9253 a răspuns:

1. Selena Gomez
2. Lady Gaga
3. Demi Lovato