| BuBulinaBaaaa a întrebat:

Care este cea mai frumoasa dinre:miley cyrus, demi lovato, selena gomez, lady gaga si sakira

23 răspunsuri:
| asy25 a răspuns:

Selena gomez cu siguranta

| Biuka a răspuns:

Shakira. e cea mai naturala. nu se imbraca nu stiu cum si in plus e in industria muzicii de mai mult timp decat restul` si toate melodiile i sunt superbe big grin

| InoKo a răspuns:

Eu sunt pentru Demi lovato si Selena... dar as zice ca Selena e cea mai tare.

| ChishyyAlle a răspuns:

Toate sunt frumoase.Fiecare are stilul se imbracamite personal.De exemplu:Miley Cyrus poarta stilul clasic, ceva de genu, Demi lovato poarta haine rock si destul de exagerate.Selena Gomez poarta stilul simplu, Lady Gaga este cu stilul exagerat si poarta multe haine complicate.Shakira este cu stilul tropical.Si fiecare are ceva important un stil dar mie imi place de toate happy. Deci, imi place de toate. Funda?

| DianaPaula14 a răspuns:

Mie imi plac toate dar pot spune cu incredere ca Selena Gomez este cea mai frumoasa

| TJohannaB a răspuns:

Selena Gomez

| Louise21 a răspuns:

Selena Gomezlove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| Yryna14 a răspuns:

Selena Gomez e cea mai frumoasa... dar mai bine canta celelaltehappy:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai imi place mult cum canta lady gaga, shakira si miley dar cea mai frumoasa este selena gomez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez:X:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea, cea mai frumoasa este Selena Gomez. O ador!:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez cred eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus si selena comez, dar mai mult miley

| AndreDy a răspuns:

Miley cyrus

| AurelyaMayyl a răspuns (pentru AndreDy):

Eu zic ca cea mai frumoasa este Miley Cyrus mai ales ca eu si cu ea semanam.o urasc pe selena prin simplitatea ei exagerat de stupida

| SweetySandra135 a răspuns:

Selena gomez e cea mai frumoasa
si miley e frumoasa dar s-a xchimbat toata nu mai e aceeasi :s-a drogat, a fost la camera ascunsa in cadre foarte tandre cu um alt actor foarte dragut de varsta ei avan logia, etc
videoclipurile ei imaginativa in primul episod din hannah montana ea avea 12 ani nici nau vrut s-o aleaga pe ea dar tatal ei ia convins pe producatori ca el oricum juca in serial deci atunci si utati-va acum la ea chiar daca e frumoasa dupa parerea mea si-a uratit comportamentul deci pentru mine na ma e asa de frumoasa

| Deea_3605 a răspuns:

Selenaaa Gomez love struck

| oany_1955 a răspuns:

Selena dupa parerea mea... dar daca ai alta optiune nu ma suparhappy

| Pisicuta_4163 a răspuns:

Selena Gomez Clar

| Dragutzza12 a răspuns:

Sells

| damian_1832 a răspuns:

Eu zic Selena si Miley dar mai mult Miley

| metutzametutza99 a răspuns:

Toate sunt frumoase in felul lor. dar nu-mi place cum este imbracata lady gaga.