| chaseyoung a întrebat:

Doneza cineva hamsteri! sau vinde? preturi pana in 10 ron? multumesc aniticipat

11 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Daca iti permiti doar 10 roni eu zic sa mai astepti sa ai mai multi bani, inainte de ati achizitiona hamsterul trebuie sa ai o cusca, talas si legume, fructe pentru el..Crezi ca asa usor e sa ai un hamster? Il bagi intr-o cutie de carton si ii dai paine cu apa toata ziua?

| sincer a răspuns:

Doar azi a fosr pus anuntul, ar fi cazul sa te grabesti sa nu fie prea tarziu.Bafta.

| Xennofull a răspuns:

La banii astia nu cred ca o sa gasesti un hamster sanatos.Mergi la pet shop si intereseaza-te de preturiwinking

| Brâncuşi a răspuns:

Salut, hamsterii sunt şi vor râmâne rozătoarele mele preferate, din ce judeţ eşti?
O seară frumoasă!

| MariA00 a răspuns:

Nu ai cum sa gasesti un hamster la 10 ron. In plus mai trebuie sa ii cumperi si cusca, talas, legume, si niste boabe cu vitamine. Cu tot ce ii trebuie(cusca, talas, boabe cu vitamine, legume, rotita, casuta si recipientul pentru.apa) o sa cheltui in jur de 150-200 lei.