| Samy180 a întrebat:

Dupa parerea voastra ce rasa este cainele din imaginea mea de profil?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Pai trebuia sa intrebi veterinarul ce rasa este.

4 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Cand sunt pui, cam toti seamana la fel, cel mai indicat este sa te duci la un veterinar, el o sa iti spuna sigur rasa, daca este rasa "pura" sau metis ( corcitura intre rase).

| Samy180 explică (pentru LaLaura):

Am fost a veterinar cand i-am facut vaccinul si carnetul de sanatate si la rasa nu a scris nimic decat : " m "

| Samy180 explică (pentru LaLaura):

Si o alta fata il are pe fratele catelului din imagine si ea la fel la dus la veterinar si la ea in carrnet la rasa a scris : bichon

| Samy180 explică (pentru LaLaura):

Asta o sa fac!

| LaLaura a răspuns (pentru Samy180):

Pai trebuia sa intrebi veterinarul ce rasa este.