| Rosalyn a întrebat:

Ellow!
Vreau sa imi cumpar un caine Golden Retriever si m-am orientat spre Canisa Premium. Pentru cei care au caini de la ei (preferabil Golden) : cat de bine ingrijiti sunt catelusii si ce primiti odata cu ei (ma refer la microcip, pedegree, pasaport, carnet de sanatate si alte acte)? Ce parere aveti de Canisa Premium?

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Nu e canisa, e petshop.si-a schimbat numele in urma unor scandaluri-a vandut caini bolnavi-asta spune totul.

| IamNatalia a răspuns:

Eu am un cavalier king charles spaniel de la Canisa PREMIUM care implineste 1 an luna viitoare. Eu sunt foarte multumita de ei si de cum mi-au vorbit, m-au sfatuit. Daca nu erau domnisoarele de la ei sa ma directioneze catre aceasta rasa probabil ca alegeam un caine care sa nu fie pe sufletul meu. Kingul meu are microcip, pasaport si am calatorit cu el in Italia cu avionul cand avea 5 luni.