| Andraaaaaaaaa a întrebat:

Cat costa un Golden Retriever de la Canisa Premium? Este sigur sa cumperi de acolo?

Răspuns Câştigător
| SilviaSilvy a răspuns:

Un golden de la Canisa Premium e sub 300 euro cu mult sub preturile din Italia unde cainii sunt mii de euro. E o firma care trateaza cainii foarte bine. Mi a transportat fetita pana in Galati cu o ambulanta. sunt la un anumit nivel si recomand firma asta oricui isi doreste un caine.

5 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Nu este sigur.

| Andraaaaaaaaa explică (pentru viotedy):

De ce?

| viotedy a răspuns (pentru Andraaaaaaaaa):

Pentru ca nu e canisa e fosta firma de intermedieri Solidona care a avut multe scandaluri si si-a schimbat numele, vand peste 50 rase nu te intrebi de unde?

| drhotzu a răspuns:

De ce nu ar fi sigur? nu iti da garantie 2 ani la el? si daca stii cum se numesc de ce nu pui mana pe un telefon sa ii suni si sa ii intrebi?

| Aldercy a răspuns:

Nu am auzit de Canisa Premium, dar un Golden Retriver depăşeşte suma de 500 de lei.