| Tripp91 a întrebat:

Este adevarat ca rasa de caini rottweiler innebuneste sau ii creste creierul cand e batran?

5 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Vrajeala

| PiTbuLuL a răspuns:

Nui adevarat sunt crescator de rottweiler si pitbull.Adevarat nu-i batran are 1 an si ceva.Alea sunt mituri raspandite de dobitoci.

| mihaelutzamy a răspuns:

Unii innebunesc, altii nu. depinde cat de autoritar esti cu el ca sa nu se dea si la tine cand creste!

| amuzanta a răspuns:

Cel mai bine e sa interesezi pe internet

| Catalin_Antonescu_1985 a răspuns:

Se zice ca la doberman dupa 9 ani i-sar dezvolta creieru m-ai mult si din cauza la dure ar luoaua rasna iar rottweileru eu am unu dar si caini sunt cum sunt copii cum ii cresti asa ii ai dar vezi ca orice rasa daca nu este pur o ia rasna al meu este mic 6 luni 40 kg cu oameni este pisica n-are nicio treaba in schinb sa nu vada caini sau catele nu conteaza o ia rasna