| Razvanxboss a întrebat:

Este bun pistolul airsoft, cu propulsie spring, 200 fps?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt bune pentru ce sunt facute si anume tragere la poligon, dar pentru aparare sunt extrem de proaste, la fel ca si cele cu bila de cauciuc, am vazute zeci de stiri in care persoane cu arme cu bile de cauciuc au tras si 3, 4 gloante in adversar si tot au fost dezarmati si batuti.
Si acum serios daca ala are o geaca pe el poti sa tragi pana iti vine rau, ca nici nu o sa simta. Sunt pistoale de jucarie, nu pistoale adevarate.

| Alexandruza11a a răspuns:

Da este bunicel