| DenisIonut01 a întrebat:

Este vreo pasare de colivie care sa cante ca si privighetoarea sau un cantec asemanator? daca da care este aceea, cum se numeste?

5 răspunsuri:
| klau95 a răspuns:

Sunt multe dar de ce vrei? sa ai una sa o ti captiva in cuscastraight face?

| DenisIonut01 explică (pentru klau95):

Eu ma refer de o pasare care traieste in cusca si canta ca si privighetoare ca imi place cum canta si vreau sa am una in casa.

| klau95 a răspuns (pentru DenisIonut01):

Ok dar daca iti iei una tine minte ca sa traiasca bine sa-i iei o cusca spatioasa de 1 m cel putin si cel mai important sa iei o pereche nu unul sa aiba cu cine sta. Intreaba pe la pet-shop si iti zice.

| DenisIonut01 explică:

Sa ma fereasca Dumnezeu de oameni ca tine straight face

| kathy7649 a răspuns:

Pai este o pasare si se numeste canar(nu stiu daca cinta ca privighetoarea).
stiu doar ca iubeste tare mult sa cinte. Si este o pasare de colivie.