| mada2003 a întrebat:

Eu fac colectie de servetele si tare mult mi-ar placea sa cumpar colectie de servetele de la altcineva care nu o mai vrea si ar vrea sa o dea, dar din pacate tot am cautat pe net si nu am gasit. Aveti ceva linkuri?

21 răspunsuri:
| EuElyEla99 a răspuns:

Eu am colectie de servetele si te pot ajuta cu ea daca vrei...trimite-mi mesaj pe privat si discutam acolo.

| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

AM COLECTIE SI DORESC SA O VAND, SERVETELE NOI NOUTE, DAR SI DIN ANII 60 PANA IN PREZENT...ARE DE TOATE, PENTRU DETALII LASA UN MESAJ AICI https://www.facebook.com/pages/Im-Fabulous/460468630653619?fref=ts SAU LA ID-UL im_fabulous2008

| hadobasaniko a răspuns:

Contacteaza-ma pe hadobasaniko@yahoo.com s-ar putea sa te pot ajuta!

| BigsmilexD a răspuns:

Eu am laughing. Iti trimit mesaj pe privat cu ID meu

| 10Cty a răspuns:

Mai este valabil anuntul?

| mada2003 explică (pentru 10Cty):

Dahappy

| 10Cty a răspuns (pentru mada2003):

Cat dai pe bucata?

| mada2003 explică (pentru 10Cty):

Depinde...daca esti interesata da-mi id-ul tau si vb.happy

| Nikola_Ramona_1983 a răspuns:

Eu am de vanzare cateva modele deosebite, cine este interesat de sevetele ma poate contacta la telefon 0784823022 sau pe id mes ramona2783@yahoo.com

| Nikola_Ramona_1983 a răspuns:

Vand servetele de colectie incepand cu un leu bucata diverse teme vechi sau noi tara si strainatate ma gasiti pe facebook ramona nikola la comenzi mai mari ofer dubluri cadou la cele care am si reduceri

| Nikola_Ramona_1983 a răspuns:

Cine doreste sa cumpere servetele la bucata ma gaseste pe facebook ramona nikola

| Adina_2375 a răspuns:

Te pot ajuta! Am o colectie de servetele pe care m-am gandit sa o vand. Daca mai este valabil anuntul, lasa-mi un mesaj si vorbim. >big grin

| mada2003 explică (pentru Adina_2375):

Nu-ti pot lasa mesaj. daca vrei lasa-mi id-ul tau si vorbimhappy

| Adina_2375 a răspuns (pentru mada2003):

Adina_stoica88

| Adina_2375 a răspuns (pentru mada2003):

Adina_stoica88

| BlueDay a răspuns:

Trimite-mi mail pe party_in_hell81@yahoo.com am servetele vechi.

| George-bogdan_Burghelea_1995 a răspuns:

Am colectie de servetele daca mai este valabil anuntul cautama pe id boghy_bogdan_bogdan sau la nr 0769281578

| Annahy a răspuns:

Vand eu colectie de servetele daca vrei contacteaza ma da-mi un mesaj privat.

| gabrielasara a răspuns:

Buna eu am servetele cerate, daca te intereseaza lasa-mi msj pe facebook pe gabriela dode.ast msj tau