| AnonimGirl a întrebat:

Eu nu stiu inca sa fac diferenta dintre un mascul si o femela la pisica. Imi ziceti voi, va rog, daca stiti? Cel mai inteligent raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| asanuma10 a răspuns:

Pai,femela pisica cand o mangai pe burta are ca niste zvacuri care sunt sanii iar masculul cand il mangai nu simti nimic. FUNDA?

8 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Dacă are cuculeţ, e mascullaughing

| PetreConstanta a răspuns:

Ce are barbatul si nu are femeia? Asa deosebesti

| MalinaH a răspuns:

Uita-te daca are coi!

| Cioxan a răspuns:

Pai cea mai vizibila diferenta este marimea! Masculul e mai mare ca femela, e mai "dolofan"..., marimea craniului...etc! Si ca sa te convingi 100% care este mascul, uita-te sub coada (scuze expresia) happy funditabatting eyelashes

| EmilyWasHere a răspuns:

Este ca unul este motan, iar alta e pisica big grin.

| Popmusic a răspuns:

SPAMu.php?user=Loryta

| cata376 a răspuns:

Nu stiu cati ani ai dar eu ti.o spun directlaughing.Du-te afara, striga mâtza si prinde.o.Apoi ridicai coada si holbatelaughing. Daca vezi doua gauri ii fata daca vezi o gaura si doua bilute paroase ii baiatrolling on the floor. Sper ca ti.am fost de ajutorwinking. Noroc cu dezlegarea misteruluilaughing

| Do0lcik a răspuns:

Daca intrebarea era inteligenta, aveai si raspunsuri pe masura.