| anonim_4396 a întrebat:

Exista adaposturi de pisici in Timisoara?

5 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Daca vrei sa adopti gasesti pe net foarte multe anunturi. De obicei, asociatiile au pisici, in adaposturi gasesti doar caini.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Gasesti pisici de adoptat pe la petshop uri

| RockableHu a răspuns:

Nu am auzit de adaposturi de pisici, dar de caini, in schimb da. Eu pe pisoiasii mei i-am dat la o farmacie veterninara, ca in farmacii veterinare se mai vand pisici, stii si tu. big grin Poti duce animalutul acolo, au mare griija de ele! Si in scurt timp vor fi si adoptate, ca doar nu ii lasa sufletul sa le eutanasieze, nu! In orice caz, bafta, sper ca te-am ajutat!

| Vixie a răspuns:

Nu, nu cred ca este. Si eu sunt din Timisoara.