| RockableHu a întrebat:

Unde pot gasi o pisicuta ieftina? De exemplu la un magazin, sau, exista adaposturi pentru pisici in Buzau? Fundawinking

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine cauta prin cunoscuti, persoane care au pisici. Au pui multi si ii dau gratis numai ca sa scape de ei.

| navinia a răspuns:

am gasit pe mercador.ro o pisicuta foarte draguta gratis! big grin iti dau niste pisici depe mercador.ro gratis si tu vei alege! sunt foarte dragute! uite:mercador.ro/oferta/donez-pisicuta-iD1mAl.html sau alta pisica foarte draguta tot gratis! uite:mercador.ro/oferta/donez-pisica-4-luni-IDmfg5.html si asta are 4 luni! dar uite ce pisicuta adorabila tot gratuita! (e si foarte mare) uite aici: mercador.ro/oferta/metis-2-ani-foarte-cuminte-ID1hSbf.html sau asta: mercador.ro/oferta/pisicuta-cuminte-cauta-stapan-urgent-IDimJHD.html sau:mercador.ro/oferta/europeana-de-padure-ID1iTXX.html sau o pisicuta foarte frumoasa: mercador.ro/oferta/un-tigrut-si-un-griut-pentru-adoptie--IDOg0w.html! sau uite aici: mercador.ro/oferta/pisicuta-simpatica-spre-adoptie-ID1mq2W.html si daca aste nu-ti plac mai sunt jos sub pozele cu pisicile pe care ti le-am recomandat alete pisicute care costa bani, care nu costa si am gasit o pisicuta alba asa frumoasa pe care tiam dato! vezi ce-ti place si daca din ce ti-am dat nu-ti place poti sa mai alegi! big grin sper ca te-am ajutat! si sa cumperi o pisicuta de acolo! cele pe care tileam dat sunt (GRATUITE) big grin funda?

| RockableHu explică (pentru navinia):

Daca sunt gratis inseamna ca au probleme mari, asa m-am pacalit cu un caine de mare rasa

| Constantin_Popa_1988 a răspuns:

Iti dau eu doi catei pikineji daca vrei gratis