| adrianadi97 a întrebat:

Exista vreo sana sa gasesc pui de pug/mops de rasa pura care sunt dati spre adoptie? Adica ador rasa aceasta de catei dar n-am gasit decat de la 850 ron in sus si n-am de unde in urmatoarele 4 luni. Daca stiti lasati-mi si mie ceva link, date de contact.Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Nu o sa gasesti pe gratis in veci.de se sa il dea spre adoptie cand pot sa il vanda? mai ales daca e rasa pura.
NUMAI DACA PRINTR-O MINUNE DUMNEZEIASCA s-ar pierde unu si ar aunge la adapostul local, de unde poti sa il adopti cu 100 lei.dar ma indoiesc

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Daca tu crezi ca cineva te-ar da pe gratis te inseliwinking
Dar de cumparat gasesti cati vrei.
Pa!