| OanaZuza a întrebat:

Hey!happy CIne e din Iasi si stie pe unde se gasesc catei de rasa dar mai ieftini? Sau poate stiti pe cineva care ii da spre adoptie...
Funda! happy

Răspuns Câştigător
| DolcE_7446 a răspuns:

In fiecare Duminica poti adopta/cumpara de la tirgul de animale din piata Tatarasi sud.
E la "2 baieti"... cauti un maxi taxi, sau iei un taxi si mergi pana acolo. sigur nu vei gresi. acolo intrebi de piata. si te indruma lumea. desi e greu de omis...

Poti ajunge acolo cu tramvaiul 11, 13, 1 sau 3 sau autobuzul 121 (capat) sau maxi-taxi 18(tot capat). Alt punct de reper ar fi cladirea e-on moldova (e in spatele ei).

5 răspunsuri:
| MANDY_2679 a răspuns:

Si daca nu sunt catei de rasa, ce?straight face

| MANDY_2679 a răspuns:

Ce stupid ma?winking
stupida esti tuwinking
nici nu sti ce iti doresti si razi la proasta
"Nu stiu. Adica vreau unul dragalas laughing"
haha straight face ce sa zic. unul de pe strada nu e dragut ca nu-i pe baniwinkingasa-i?

| pinkrulz1994 a răspuns:

Stii intrebarea ta imi aminteste de un banc.cica se duce un om la magazin si intreaba:
-aveti salam ieftin si bun?
-da, aici avem ieftin si aici bunhappy
deci caine de rasa cu pret ieftin e un paradox.happyce rasa ai vrea mai exact? pentru ca nu specifici rasa

| nikoletanicko a răspuns:

Am eu bichon havanez 250 de lei dar mai fac reducere

| OanaZuza explică:

Nu stiu. Adica vreau unul dragalas laughing