| Zeinbenet a întrebat:

Funda.Azi iepuroaica mea alba cu ochi rosii a facut 33 de zile de gestatie si am vazut ca are numai puf prin cusca. Va fata sau nu? Dar e chestia ca nu prea are burta, ce e de facut.

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Dacă sa smuls de puf va făta automat după câteva ore. Ea trebuie sa isi faca cuib într-un colț al custii. Si nu conteaza ca nu are burta, poate avea si pui mai mici.
Pune-i apa la discretie.

| Zeinbenet explică (pentru kar1GaNNN):

Mersi mult dar inca nu si-a facut cuib si sia smuls puf de azi dimineata o sa sil faca cand va fata