| ingerasmotat a întrebat:

Funda! Caut sa adopt un bichon sa sa cumpar unul nu prea scump deoarece nu am 150-200 de euro! Va rog sa ma ajutati! Multumesc!

3 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Nu iti va da nimeni un asa catel pe gratis, cauta pe anunturi si incearca sa negociezi pretul asta este singura sansa sa intri in posesia unui asa catelus.

| liviu42 a răspuns:

Vand bichon maltez, constanta

Dată publicare
18 septembrie '11

Preț
800, 00 RON

Tip
Oferta

vand puiuti bichon maltez in varsta de 7 saptamani,alb imaculat,deparazitati,urmeaza vaccinul,cu carnet de sanatate, constanta, telefon:0761330330

| v_6457 a răspuns:

Uita-te pe-la canise,sau la un adapost de animale poate v-ei gasi un catel gratis, nu neaparat bichon, doar un catel frumos si dragut.Noroc!