| rosalia323 a întrebat:

FUNDA
Cum pot Sa decorez o agenda?

Răspuns Câştigător
| KawaiiiPanda a răspuns:

Buna! Poti sa incepi lipind abtibilte colorate prin colturi. Sa lipesti scilici. Poti de asemenea sa iei un marcher subtire si sa-ti scrii artistic numele. Poti sa desenezi chestii mai mici (lucruri) si sa le faici frumoase sa le decupezi si dupa sa le lipesti.
Poti sa o decorezi cu tehnica servetelului.
Uite link:http://www.digi24.ro/......rvetelului
O zi frumoasa :*

1 răspuns:
| Alelulu a răspuns:

Pai poti sa i lipesti abtibild, poti sa desenezi tu ceva si apoi sa colorezi. Sau sa o pictezi daca stii. Poti lipi bucatele de ata impletita in anumite forme sau alte snururi de genu asta. Depinde ce ti place :*