| anonim_4396 a întrebat:

Fundita! Cand se joaca romania-argentina? Pe ce data?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuia sa se joace astazi dar a fost anulat la cererea Argentinei, au motivat ca nu se pot prezenta. S-ar putea sa se joace in toamna anului viitor, inca nu este stabilit. Numai bine!

| ReiVaN a răspuns:

Nu se mai joaca.tu nu te uiti la tv?straight face

| Adytzu99_3215 a răspuns:

Oooooooooooooooo,mai fata, meciul ala nu se mai joaca, trebuia sa se joace pe 10 august 2011, dar in loc sa jucam cu Argentina, jucam cu san marino adica cea mai slaba echipa de fotbal din lume! funda?

| Cioxan a răspuns:

Da-mi mie fundita ca iti zic de acum ca Romania-argentina s-a anulat! laughing funditza...Nu se mai joaca!

| jdbsg a răspuns:

Pe 11 august la Bucuresti va veni Argentina lui Messi pentru un meci de gala la inaugurarea National Arena.
funda?:X

| Mimi58 a răspuns:

In 10 iulie dar sa anulat!

| Denisu14 a răspuns:

A fost anulat acum 2 săptamâni.tongue Sorry.

| jhonnyB a răspuns:

Din pacate pentru ai nostri, nu se mai disputa acest macel laughing
Probabil ii vom vedea peste 2-3 ani straight face