| evelina_8943 a întrebat:

Ghicitoarea 1: Drept, inalt si subtirel, Cu vesmant e lemn pe el, Are varful de carbune, Pe hartie multe spune. Ce este?

Răspuns Câştigător
| iulia_7948 a răspuns:

Greu greu, creionul

12 răspunsuri:
| bianca_7396 a răspuns:

Creion! ghicitoarea asta o stiu de multi ani!

| Kikoo a răspuns:

Creionul happy Vot macar?

| ZvT a răspuns:

Creionul.

| lordbogdan a răspuns:

Creionul presupun:-s

| IonuţR1995 a răspuns:

Creionul laughing

| HeliosMetal a răspuns:

Creionul

| alecsasweet a răspuns:

Grafitul presupun :d

| evelina_8943 explică:

Pe aproape dar iulia raspuns prima.winking

| evelina_8943 explică:

Scuze vot nu pot ca-s rang JUNIOR funda nu ca iulia a raspuns prima si nu era corect sa daua altuia. Chiar daca ati raspuns toti corect iulia a raspuns corect si prima.

| iussa a răspuns:

Ne bagam la gradinita? oh go on

| Deny19 a răspuns:

Creionul big grin

| andrei1234k a răspuns:

Hei e CREIONUL nu e clad e Drept creionul, inalt si subtirel creionul chiar e inalt si subtirel, pe hartie multe spune scrii pe hartie nu e ckar etc pls funda