| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce fel de hartie se fac portretele in carbune?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Alba.

| TrixLove a răspuns:

Trebuie sa fie groasa
SI daca se poate cu textura. Intreaba la librarie si-ti da diferite modele. Acum depinde si de ce fel de desen vrei sa faci. Bafta. FUnda?

| DomnisoaraLove a răspuns:

Pe hartie igienica.

| george10 a răspuns:

Faci pe foaie alba, apoi daca vrei s-o faci foarte frumoasa o bagi in aparat din ala ca sa-l bagi in folie, ma rog daca nu faci asa pentru ca apar ca si cum ar avea coshurihappy Sper sa te ajut la foaie ma refer gen A4 numai ca mare gen A2.Succeswinking

| Fluffy_3776 a răspuns:

Din cate stiu eu nu exosta o hartie speciala. Eu am facut desene in carbune pe foi de bloc de desen si chiar au fost reusite.
Sper ca te-am ajutatwinking.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Pe hartie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

No, multam ma copii, o sa ma apuc si de-astea acum. Va dau voturi la aialalti big grin

Întrebări recente