| LorenaBmw a întrebat:

Hamsterul meu tresare in somnstraight face
Ajutati-ma! FUNDA

Răspuns Câştigător
| Veterinar a răspuns:

Buna Raluuu47, hamsterul tau nu are nimic. Incearca sa il trezesti daca tresare rau. Ar trebui sa il vada un medic veterinar tongue

8 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Viseaza.(asa tresare din cand in cand si motanul meu).
nu te speria.

| Tsunade99 a răspuns:

Nu sunt veterinar dar banuiesc:
ori la speriat cineva
ori il doare burta din 2 in 2 minute si nu poate dormi
ori a capatat vreun fel de alergie si vrea sa se scarpine in somn
sau asa ceva. Sfatul meu:
Du-l la veterinar: el stie de la caini pana la cai ce au animalele si daca banuieste ca are ceva o sa-i dea un medicament si eventual o injectie. Oricum sunt sigura ca o sa gasesti un veterinar. Si cred ca o sa coste in jur de doua zeci de lei sau cel putin asa a costat odata la un caine de al meu.

| EllyCA a răspuns:

Poate viseaza urat! la asta te-ai gandit? nu stiu ce sati zic!?

| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

Ori are cosmaruri=si animalele viseaza

ri s-a imbolnavit du-te cu el la un doctor si totul se va rezolva

Funda?

| iiiiiza a răspuns:

Daca tresare in somn poate are cosmaruri...asa fac animalele, de ex catelul meu tresarea noaptea in somn si plangea, iar cand il trezeam incepea sa dea din coada! Deci nu te speria nu e ceva de care sa te alarmeziwinking Fundita? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu-l duci la veterinar?

| hypemaster a răspuns:

Nu tresare in somn el face asa cand este fericit big grin

| david010 a răspuns:

Dacă el tresare în somn visează. Nu-ți mai face grij