| DanyXhell a întrebat:

Ce are hamsterul meu?
Azi dimineata am vazut ca stranuta, de fapt tresare asa si ca si cum ar stranuta face.
Ce sa ii fac? O fii de la rumegus?
P. s. N-am mai avut probleme cu el pana acum. I-am dat si o bucatica mica de pepene rosu.
Oare o fii de la acesta?
fundita la cel care ma ajuta si pe minestraight face

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă mai continuă așa, mergi mâine dimineață cu el la un cabinet veterinar!
Pa, pa.

| stefanutza27 a răspuns:

Nu stiu sigur de la ce e, dar pot sa iti spun ca nu e de la pepene. Ai mei mananca si nu am probleme.

| giirkssss a răspuns:

Nu e de la pepene, nici de la rumeguswinking

| Deka_7325 a răspuns:

Ai facut o magre greseala.Nu trebuia sa ii dai pepene rosu.Contine multa apa Iar hamsterii nu au voie sa aiba apa in mancare tocmai pentru ca ei au recipientul acela spercial cu apa. Nu ii mai da absolut nimic in afara de mancare speciala de la magazin pentru ca poate muri. II poti cumpara un baton special pentru hansteri cu miere de la magaziunul de animale dar nu ii mai da nimic infara de mancarea lui. Sper sa fie bine happy

| MaRyNuK a răspuns:

Poate a racit sau poate e de la pepene...i-o fi intrat zeama de la pepene pe nas...insa nu prea cred! ti-nel intr-un loc mai ferit si nu te ingrijora ca nu a patit mare lucru! Mult succes:*

| alinux92 a răspuns:

Stai linistit ca nu e de la pepene, al meu mananca pepene, varza, rosii, mere, nectarine si cam orice fructe si nu are nimic, daca ii dai mancare pentru hamsteri si fructe proaspete e ok...mai stranut si al meu uneori dar ii trece...si oamenii mai stranuta si nu mor tongue