| Roxana13Roxy a întrebat:

Hay TPU, se apropie hallween-ul si nu stiu in ce sa ma imbrac, as vrea sa imi sugerati niste ideei, vreau ceva care se poate face singur, adica nu ceva cumparat(eu ma gandeam la o rokarita cu o fusta tutu etc.) Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| andreilove a răspuns:

Pai.picteazate pe fara in zombi, taieti unele haine si gata. funda?

| AndradaElena15 a răspuns:

Picteaza-ti un machiaj de vrajitoare in nuante de negru, alb si argintiu/auriu,
ia-ti o rochie de a mamei si pune-i o curea....sau o rokitsa de a ta (lunga, scurta) si o matura!:*
Funda? :*

| IdkDiana a răspuns:

O printesa e ok