| GeannyCatty a întrebat:

dupa cum stiti se apropie Halloweenul si noi dam un bal la scoala. Eu as vrea sa ma imbrac ca o rapperita, dar nu prea stiu cum.....ma gandeam sa iau colanti albastri deschisi si peste o pereche de blugi scurti, cu un tricou....sau ceva. Rugamintea mea este sa imi spuneti daca se potriveste ce as vreau eu sa iau si \ sau sa imi mai da'ri voi exemple de imbracaminte. Multumesc anticipat si scuzati categoria!

1 răspuns:
| blueberrysocks a răspuns:

E destul de buna optiunea ta, ai putea sa-ti mai pui o sapca de rapper si ar fi marfa.Ai putea sa te imbraci in mim, o bluza in dungi, manusi albe, pantaloni negri... pisicuta neagra :rochie neagra, coronita neagra, etc.