| Maryyyaa a întrebat:

Heeey. Vreau niste nume drăguțe pentru un cățel pomeranian mascul.

5 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Urs ar fi un nume ironic love struck.
Whisky.
Chilli.

| LordCristobal a răspuns:

Roco
Boro
Bibicu

| 1997onur a răspuns:

Am 5 câini pe plajă și mereu se joacă numai cu mine pe ăștia îi muscă ca îi huiduie și gonește nu le da sa mănânce se îmbogățească dacă le da și lor zgârciți eu le iau la copii mei ceva mereu am sale fac o poza sa-i vezi mai în colo le-am pus numele la toți la fel și se uita toți când îi strig. Bomardierilaughing)))) sa-i vezi ce mănâncă kinder și dulciuri suc de toate ^^

| anonim_4396 a răspuns (pentru 1997onur):

Foarte frumos love struck