| Bia1997 a întrebat:

Heeii... vreau revista Dog magazin si nu mai gasesc o vreau neaparat pentru calendarul cu poze ...stiti de unde mai pot gasi? sau calendare cu catei? va rooog heelp

Răspuns Câştigător
| Cookie2275 a răspuns:

Nu stiu de ce o mai arata la televizor.Si pe site inca mai au poza cu revista veche. http://www.dogmagazin.ro/.Si eu intr-o luna am uitat sa cumpar revista si am incercat la toate chioscurile si toti imi ziceau ca au dat inapoi revistele care nu s-au cumparat.

2 răspunsuri:
| Cookie2275 a răspuns:

Revista cu acel calendar a fost luna trecuta adica decembrie.Revistele care nu s-au cumparat din luna respectiva s-au dat inapoi.Acum trebuie sa apara noul numar.

| Bia1997 explică (pentru Cookie2275):

Si pentru ce o mai arata la televizor...

| Cookie2275 a răspuns (pentru Bia1997):

Nu stiu de ce o mai arata la televizor.Si pe site inca mai au poza cu revista veche. http://www.dogmagazin.ro/.Si eu intr-o luna am uitat sa cumpar revista si am incercat la toate chioscurile si toti imi ziceau ca au dat inapoi revistele care nu s-au cumparat.