| FuckTheSystem01 a întrebat:

Hei!
Am o catelusa Golden Retriever azi a facut si ea 3 luni e foarte draguta si jucausa dar ma enerveaza...o am de o luna,si nu vrea sa prea mearga cu lesa merge cativa metri si se intinde pe jos pe strada... i-am luat si ham acum cateva zile, ca sa nu o mai tarasc, si mai am o problema cu ea ..cand ies din camera si inchid usa latra rau. m-am atasat mult de ea si ea de mine, dar nu stiu ce sa fac. Stie pana acum decat comanda "sezi" si cand sunt pe la scara si ii zic hai acas, acas acas.merge dar pe strada nu stiu ce sa ma fac cu ea help me

1 răspuns:
| viperra a răspuns:

Varsta spune totul! Mai asteapta putin, la varsta asta e normal sa faca asta.Si eu am un husky si se comporta la fel.acum are 7 ani.SA ITI TRAIASCA!