| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Am o problema! Ajutati-ma va rog URGENT! Cand m-am jucat cu catelusa mea (bichon maltese) din greseala am lovit-o cu capul de tocul de sus al usii. Am motive sa ma ingrijorez? Fiti sinceri! VA ROOOG!

Răspuns Câştigător
| RobertKilleur a răspuns:

Ai omorat-o! Osa moara in 2 zile!rolling on the floor). Lasand gluma nu are nimic.Cand ma jucam cu cainele meu(bichon maltese)practic l-am scapat de la o inaltime mare si a cazut in cap.Nu are nimic si acum este foarte jucaus.L-am scapat cand avea 3 luni si acum are 1 an si 7 luni. FUNDA?

3 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Nu se va intampla nimic stai linistita pentru ca este o rasa de caine foarte rezistent si nu o sa pateasca ceva dintr-o simpla lovitura

| Migaela a răspuns:

Cum se comporta acum catelusa?
Cred ca va fi cel mai bine daca o duci la medic, cit mai repede, poate fi ceva serios...
Biata catelusa, imi pare rausad

| Raluca100000 a răspuns (pentru Migaela):

Crede-ma ca sunt disperata! Acum e foarte jucausa, mananca, nu da semne ca ar avea ceva. Dar totusi imi este foarte, foarte frica