| Albina_Adelfina_1983 a întrebat:

Hei as vrea sa cumpar un:rottweiler,pitbull,dogo argentino,bulldog francez,doberman,amstaff,labrador,labrador retriver,,boxer,husky siberian si alaskan, cane corso si cocker spaniel.Credeti cami ajunge 7865 euro sa cumpar? Rog seriozitate! Nu va Mirati, am strans bani toata viata, acum am 13 ani!happy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NoFeelings a răspuns:

Iti ajung pentru achizitionarea lor, dar, pentru cresterea lor, nu.In plus, nu te doare inima sa ai atatia bani? Mai bine ii salvezi e la moarte, si cu banii acestia le-ai face un trai deosebit!

| ludovica14 a răspuns:

EU ti-asi recomanda, amstaff sau un cane corso.Eu am un amstaff si varul veu are o femela de cane corso.Cu un dresaj corespunzator rasei, o sa ai o\un caine exemplar.Ar fi bine sa il ei de la o canisa, costa in jur de 200 de euro,si poti sa fii sigur ca e rasa pura. Daca mai ai intrebari despre rasele "rootweiler, pittbul, amstaff, cane corso "sa ma intrebi.ps trebuie sa stii ca, majoritatea cainilor care i-ai enumerat sun cu potential agresiv.