| DamBi a întrebat:

Hei! stiu ca poate o sa ziceti ca sunt cam nebuna, dar cine imi poate da niste site-uri de unde mi-as putea comanda o tabla ouija? am cautat una mai ieftina, dar nu am gasit. A, si daca a incercat cineva, imi puteti spune cam ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Http://www.magazinocult.ro/magazin/articole-divinatie/set-ouija.html. Doar aici am gasit, daca vrei mai ieftin, cauta pe site-uri gen olx. Cred ca o sa iau si eu una sa incerc :)), mi se pare interesant.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Sn4k3):

La link sa stergi punctul de la sfarsit.

4 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

De ce ai vrea sa faci asta? Am auzit ca nu este bine, poti lasa spirite in lumea aceasta sa intre. Cand folosesti o tabla de genul deschizi o ''poarta'', daca ai noroc sa fie un spirit inofensiv e bine daca nu si este o prezenta malefica, cu greu mai scapi. Nu iti recomand asa ceva. Nu e de joaca cu asta.

| Dismally a răspuns:

Poti sa iti faci una, nu este greu si e mult mai buna decat una cumparata.

| Andreea11V a răspuns:

Totusi cam ce e oujia asta? Am vazut pe yt video-uri dar tot n-am inteles.