| RarD a întrebat:

Am o broasca teastasa, sau mai bine zis, pui de broasca testoasa. Nu are inca un an. Ce ii pot da de mancare in afara de mancarea speciala de la magazin?

Răspuns Câştigător
| Roxana90roxana a răspuns:

Pei doar atat happy cel mai bine este sa nu ti cont de ce spun altii, ci sa te duci la un medic veterinar ca sa spune ce este mai potrivit pentru broscuta ta >big grin

3 răspunsuri:
| Nutemaiholba a răspuns:

Foi de salata si fructe zemoase

| Simona a răspuns:

Cred ca ei ar trebui sa ii ceri opinia.nu? laughing

| Annalina99 a răspuns:

Creveti happybig grin Asa ii da CMBP a mea la tetoasa ei ea o are din Hornbach :Xsi nu are un an